Genre
Essay (5)
Fairy tales-> (47)
Novel-> (25)
  Epistolary (2)
  Fiction (3)
  Historical (1)
  Psychological (3)
  Realist (8)
  Social (6)
Poetry (8)
Stories and short stories (21)
Story (1)
Authors
Search
Donate

Three Comrades
[Erich Maria Remarque]

Three Comrades
Date Added: Friday 26 April, 2019

by luan aliko

Bravo bravo nje kryeveper jam perlotur kur e kam lexuar per her te par ateher kur isha shum i ri dhe u perlota perseri tani qe jam mbi te 50tat ju uroj suksese .lexuesja e tekstit per mua eshte e persosur sa kur lexoj ndonje liber vete me kumbon ne vesh zeri i lexueses tuaj Bravo

Rating: 5 of 5 Stars! [5 of 5 Stars!]

Write Review Back