Genere
Ese (6)
Histori (2)
Novela dhe tregime (21)
Perralla-> (70)
Poezi (15)
Roman-> (37)
Autoret
Donacion

Balzac Honore de

Shiko: 

Evgjeni Grande Evgjeni Grande
Autori: Balzac Honore de
Kodi: Evgjeni
Data e futjes: Sunday 18 November, 2018

...
Tregime dhe novela Tregime dhe novela
Autori: Balzac Honore de
Kodi: Novela
Data e futjes: Tuesday 24 November, 2015

Tek Balzaku ka gjithshka. Aty gjen provincen me thashetheme, mermeritje, lakmi, xhelozi, martesa, dashuri, tradheti, pleq e te rinj. Aty gjen festa , sallone mondane. Po te kishte jetuar ne ditet e sotme Balzaku, do te mund te thonim pa frike se subjektet e tij i ka marre nga facebook-u. Me siguri do ti kishin pelqyer rrjetet sociale. Do te gjente gjithshka gati....

Faqe risultatesh:  1  Shikim nga 1 tek 2 (nder 2 audiolibra)